Mikael Gianuzzi

Journalist

Mikael är ekonomireporter med brinnande intresse för företagande och utvecklingen inom de gröna näringarna på allt från gårds- till koncernnivå. Han har varit journalist i 25 år och skrivit om ekonomi och företagande i ATL men också på TT, Dagens Industri och Sydsvenskan.

    070-852 83 14
    mikael.gianuzzi@agris.se

Fler medarbetare

Dan Birgerson

Vd

  072-235 13 13
  dan.birgerson@agris.se

Torbjörn Esping

Redaktionschef

  070-290 06 28
  torbjorn.esping@agris.se

Beatrice Palm

Journalist

  073-600 44 79
  beatrice.palm@agris.se

Hans Dahlgren

Journalist och fotograf

  070-422 86 60
  hans.dahlgren@agris.se

Tove Nilsson

Journalist

  070-731 15 65
  tove.nilsson@agris.se

Fredrik Thunberg

Videoreporter

  073-447 47 01
  fredrik.thunberg@agris.se

Härje Rolfsson

Journalist

  070-618 40 62
  harje.rolfsson@agris.se

Henrik Dammberg

Journalist

  0500-491349
  henrik.dammberg@agris.se

Anders Nilsson

Teknikmedarbetare och maskintestare

  070-842 31 74
  anders.nilsson@agris.se